فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس فرش روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال

فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال

مقدار: 10000000 عدد

مشخصات فنی فرش

1000 شانه
• تراکم عرضی فرش (شانه) :
3000
• تراکم طولی فرش (تراکم) :
100% آکریلیک هیت ست شده
• جنس نخ خاب :
8±1 میلیمتر
• ارتفاع نخ خاب :
پنبه اصل
• جنس نخ پود :
8
• تعداد رنگ به کار رفته :
HCIX2
• دستگاه بافت :
  • فرش ضد حساسیت
  • فرش قابل شستشو
  • فرش با مقاومت بالا
  • فرش با کیفیت بالا
  • لطافت و نرمی فرش
  • فرش با بهترین الیاف
کد فرش
موجود است : وضعیت موجودی
رنگ  
سایز  
0 تومان 

 
راهنمای خرید فرش شرایط عودت فرش
محصول ویدئو ندارد
   

بافت فرش دستبافت نما با تعداد شانه و تراکم بالا در دو نوع فرش ساده و گل برجسته تولید می شود که یکی از مناسب ترین نوع این محصولات از لحاظ قیمت را می توان فرش 1000 شانه ساده معرفی نمود که در کارخانه فرش لیرو به صورت فرش 1000 شانه 8 رنگ روانه بازار می گردد. مهم ترین نکته در زمینه خرید این نوع از فرش ماشینی را می توان بررسی قیمت فرش 1000 شانه 8 رنگ بیان نمود که به دور از بحث تعداد شانه و تراکم 3000 آن و طیف رنگی برابر با 8 رنگ واقعی باید به بررسی دیگر ویژگی های بافت آن پرداخت تا بتوان قیمت نهایی محصول را به دست آورد. در زمینه معرفی یکی از نمونه طرح های فرش تولیدی در این فروشگاه می توان فرش ماشینی 1000 شانه طرح مارال را معرفی نمود که با طیف رنگ زمینه ایی وسیعی که دارا می باشد قابل استفاده برای هر نوع دکوراسیون با هارمونی رنگ می باشد.
ویژگی فرش 1000 شانه 8 رنگ
در کارخانه فرش لیرو تولیدات فرش 1000 شانه 8 رنگ با بهترین نوع نخ خاب و پود شامل الیاف آکریلیک هیت ست شده و پنبه مورد بافت قرار می گیرد که تنها بافت این نوع از نخ مصرفی با تکنولوژی روز دنیا امکان پذیر می باشد و این موضوع سبب شده تا از دستگاه HCIX2 محصول شرکت وندویل بلژیک در بافت فرش استفاده گردد. به کار بردن ارتفاع نخ خاب حدود 8 میلی در این محصولات به سبب نمایش هر چه بیشتر ظرافت فرش را نیز می توان از دیگر ویژگی های این محصول بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه فرش

قیمت فرش 1000 شانه 8 رنگ
با توجه به آنچه که در بالا بیان شد به دور از بحث تراکم بافت فرش و تعداد طیف رنگی به کار رفته در آن استفاده از نوع جنس الیاف و نوع دستگاه فرش بافی به همراه ابعاد فرش را می توان از ویژگی های تاثیر گذار در قیمت فرش 1000 شانه 8 رنگ بیان نمود که سبب می گردد تا قیمت مشخصی برای فرش تعیین گردد. اما نحوه فروش فرش نیز خود موثر در تغییر قیمت این محصولات می باشد. عرضه این نوع از فرش های ماشینی به بازار فروش و نمایشگاه ها به سبب حضور دلالان و واسطه ها در فروش و هزینه های اضافی دیگر در این زمینه سبب می گردد تا قیمت عرضه محصول با سودی که برای فروش بر روی آن قرار می گیرد عرضه شود و این موضوع سبب شده تا خریداران را به جای خرید به این شکل به خرید مستقیم از کارخانه که امروزه به شکل آنلاین نیز مهیا گشته وادار نماید تا بتوانند قیمت فرش 1000 شانه 8 رنگ را با قیمت درب کارخانه تهیه نمایند.

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان