فرش ماشینی کاشان

طرح جدید فرش 1000 شانه گل برجسته کاشان

قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 گل برجسته

برای دیدن قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 گل برجسته، کلیک کنید.
فرش های 1000 شانه گل برجسته را می توان جز فرش های لوکس زیبا دانست که بسان قالی های دستباف، خودنمایی می کند.
امروزه به لطف دستگاه های پیشرفته وندویل بلژیک و شونهر آلمان، فرش های زیبای دستبافتگونه کاشان تولید می شوند که این محصولات اگر با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شوند، هم زیبا هستند و هم بسیار باکیفیت.

معرفی فرش 1000 شانه  گل برجسته
فرش های 1000 شانه با تراکم 3000 بدین صورت تولید می شود که در یک متر از عرض آن 1000 گره U شکل و در یک متر از طول آن 3000 گره زده شده است. هر اندازه تعداد این گره ها و ریشه های U  بیشتر باشد، میزان ظرافت، زیبایی و انسجام بین ریشه ها و گره ها بیشتر است. فرش های با تراکم 3000 از بهترین نوع محصولات 1000 شانه هستند که میزان فشردگی بین ریشه های این محصولات به قدری بالاست که به هیچ عنوان ذرات ریز و آلودگی های بسیار ریز نمی توانند بین ریشه ها نفوذ کند.
بهترین فرش برای پذیرایی را می توان محصولات 1000 شانه ساده و گل برجسته معرفی کرد.
1000 شانه ساده با 1000 شانه گل برجسته تفاوت دارد. تفاوت آن ها بدین صورت است  که در تولید قالی هزارشانه ساده، فقط الیاف آکریلیک هیت ست شده و در تولید قالی هزارشانه گل برجسته الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک به کار می رود.
فرش 1000 شانه گل برجسته بدین صورت تولید می شود که در جاهایی که قرار است فرور رفته باشد، الیاف هایبالک به کار می رود و در جاهای برجسته الیاف آکریلیک هیت ست شده. بدین صورت محصول با این الیاف به صورت ساده بافته می شود و پس از تولید و قبل از آهار فرش (چسب زنی پشت فرش)، این محصول بافته شده از روی غلطک های داغ عبور می دهند سپس الیاف هایبالک بر اثر حرارت و گرما، فرور رفته می شوند و الیاف آکریلیک بدون تغییر باقی می مانند و بدین صورت، قالی گل برجسته تولید می شود. بهتر است این نوع محصولات را به دلیل به کار رفتن الیاف هایبالک درون آن، در جاهای کم رفت و آمد، پهن کنید.

قیمت فرش 1000 شانه گل برجسته
فرش های گل برجسته بر حسب نوع تراکم و شانه و نوع الیاف دارای قیمت های متفاوتی می باشند. محصولاتی که به صورت گل برجسته بافته می شوند به دلیل داشتن فرآیندی اضافه تر، دارای قیمتی بالاتر از محصولات ساده است.
شما می توانید خرید فرش 1000 شانه گل برجسته را به صورت مستقیم از کارخانه انجام دهید تا با قیمت درب کارخانه خریداری کنید.
شرکت فرش لیرو، امکان خرید اینترنتی در کنار خرید حضوری از کارخانه را فراهم کرده است. این کارخانه تمامی محصولات را به صورت مستقیم به فروش می رساند. در فروش مستقیم شما با تولید کننده در ارتباط هستید و اگر خرید حضوری را انتخاب کنید، شما می توانید به کارخانه مراجعه کنید و از نزدیک با روند تولید آشنا شوید.

خرید فرش 1000 شانه اصل گل برجسته
- بدون پرز و ضد حساسیت است. محصولاتی که پرزدهی بالایی دارند یعنی الیاف آن، قبل از بافت هیت ست نشده است.
- بدون پارگی باشد، سطح پشت قالی، یکدست و یکنواخت باشد، بدون وصله باشد.
- اگر آهار پشت فرش به سطح قالی نفوذ پیدا کند یعنی آهار آن غیر اصولی زده شده است.
- کمتر از 1000 گره در یک متر از عرض و 3000 گره در یک متر از طول، نشان دهنده تقلب در تولید است. شما می توانید 10 سانت از یک متر از عرض و طول را حساب کنید.
- تو رفتگی و توخالی در بین قالی از نشان های فرش های درجه دو و سه است.

طرح جدید فرش 1000 شانه گل برجسته کاشان
مسلما همه به دنبال طرح های جدید و به روز هستند و دوست دارند طرح هایی را خریداری کنند که جدید و به روز دارند.
فرش 1000 شانه گل برجسته طرح گنبدی از طرح های کلاسیک ترنج دار است که به صورت آبی کاربنی، فرش سرمه ای، نسکافه ای و کرم است که با بسیار ریز بافت و ظریف است.
فرش 1000 شانه گل برجسته طرح سهند افشان یکی از طرح های بدون ترنج است که به صورت فرش کرم عرضه می شود.
طرح افشان کرم برای دکوراسیون های کوچک و کم نور مناسب است.
فرش 1000 شانه طرح خشتی از دیگر طرح های جدید است که هم برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب هست و هم برای کلاسیک.
برای دیدن دیگر طرح های جدید 1000 شانه می توانید شاخه 1000 شانه گل برجسته را از منوی محصولات در صفحه اول وب سایت فرش لیرو انتخاب کنید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  رتبه بندی فرش های ماشینی ایرانی
•  چرا خرید فرش ماشینی کاشان انتخابی مناسب است؟
•  فرش کاشان طرح افشان 700 شانه
•  مزایا و ویژگی های فرش ماشینی آکریلیک
•  فرش 700 شانه ارزان قیمت
•  فرش وینتیج چیست؟

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان