فرش ماشینی کاشان

مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

خرید اینترنتی فرش از کاشان

در گذشته اگر کسی می خواست خرید فرش ماشینی انجام دهد باید به فروشگاه های در سطح شهر یا به کارخانه تولید فرش در شهر خودش  می رفت و انواع طرح ها و رنگ های موجود در کارخانه و فروشگاه را می دید و سپس اقدام به خرید فرش می کرد. ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی و همگانی شدن اینترنت و وب، خرید اینترنتی فرش نیز همانند دیگر اجناس بالا زیاد شده است.
چرا باید اینترنتی فرش را بخریم؟ چگونه می توانیم اعتماد کنیم؟

مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی
زندگی های امروزی همراه با دغدغه و مشغله است . از طرفی دیگر بروز برخی از بیماری های واگیر دار، افراد را به خریدهای آنلاین ترغیب می کند. اینکه در خانه بمانی و خرید خود را به آسانی انجام دهی بسیار لذت بخش تر از آن است که به فروشگاه ها و کارخانه های در سطح شهر بروی و در ترافیک شدید و شلوغی، خرید را انجام دهی.
از طرفی دیگر، امروزه تنوع فرش های ماشینی در طرح و رنگ زیاد شده است. اگر به کارخانه فرش مراجعه کنی می توانی مدل هایی که در کارخانه است را ببینی و نسبت به خرید آن اقدام کنی. دیدن دنیایی از طرح و رنگ با مراجعه حضوری امکان پذیر نیست. شما می توانید هزاران مدل و طرح و رنگ را در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ببینید.
بدین صورت شما می توانید زیباترین فرش های ماشینی را در طرح و رنگ دلخواه خودتان با کمترین قیمت بخرید.
چرا کمترین قیمت؟
وقتی کارخانه ای فروش حضوری خود را در کارخانه انجام می دهد و برای فروش غیر حضوری، فروشگاه آنلاین فرش دایر می کند، یعنی می خواهد فرش را به قیمت کارخانه ارائه دهد. در این نوع فروش، که مستقیم و بدون واسطه مدیر کارخانه با مشتری در ارتباط است می توان به قیمت کارخانه دسترسی پیدا کرد. بدین صورت قیمت فرش ماشینی در خرید اینترنتی کاهش می یابد.
رفتن به فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی، قدرت خرید مشتری را افزایش می دهد. یعنی مشتری می تواند انواع طرح ها و رنگ ها را ببیند و مشخصات و قیمت آن ها را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کند و در هر زمانی که بخواهد اقدام به خرید کند.
شما می توانید خرید از فروشگاه اینترنتی فرش را هر زمان و مکانی که بخواهید انجام دهید.
دارندگان فروشگاه های آنلاین، برای جذب مشتری خدماتی برای مشتریان قرار می دهند که یک فروشگاه حضوری از دادن این خدمات به مشتری سرباز می زند. برای مثال، دادن گارانتی و ضمانت نامه اصل چندین ساله، ارسال رایگان فرش ماشینی، امکان ارجاع فرش ماشینی درصورتی که محصول عیب دار بود یا نقص داشت و یا اینکه طرح و رنگ اشتباهی فرستاده شده بود. پس خدمات پس از فروش خرید اینترنتی بسیار بیشتر از خرید حضوری است.
خرید آنلاین بسیار راحت است. این که در خانه بشینی و تنها با چند کلیک، فرش مورد نظر را درب منزل تحویل بگیری بسیار لذت بخش است.
در ایران تنها چندین شهر وجود دارند که تولید بهترین فرش ماشینی را انجام می دهند. کاشان، مشهد، اصفهان، یزد، تبریز از جمله قطب های مهم تولید فرش ماشینی هستند که جدیدترین و بهترین محصولات در این شهرها تولید می شود. خرید اینترنتی از شهر فرش کاشان، برای کسانی که دور از کاشان هستند بسیار ایده آل و عالی است.
مقاله مربوطه: تولید فرش ماشینی در کارخانه های کاشان
کسی که به دنبال جدیدترین طرح فرش ماشینی است، به فروشگاه اینترنتی می رود و به دنبال یافتن جدیدترین طرح و به روز ترین مدل می گردد.

خرید را از چه فروشگاه های آنلاین فرش انجام دهیم؟
هر فروشگاه اینترنتی فرشی، معتبر نیست. چه بسا برخی از کلاهبرداران هستند که فروشگاه آنلاینی دایر می کنند و اقدام به فروش اینترنتی فرش می کنند. خرید از فروشگاهی معتبر است که:
- دارنده نماد اعتماد الکترونیک باشد.
- دارنده نماد زرین پال باشد.
- زیر نظر کارخانه تولید کننده باشد. از خرید اینترنتی از فروشگاه هایی که واسطه گر هستند و تولید کننده نیستند خودداری کنید.
- قیمت های آن ها به قیمت تولیدی و درب کارخانه باشد.
- تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه؛ از مشخصات کامل, عکس فرش ماشینی باکیفیت برخوردار باشد.
- ارسال رایگان باشد.
- ضمانت نامه، بیمه نامه، گارانتی برای محصولات ارائه شود.
- محصولات ضمانت ارجاع کالا را داشته باشند تا در صورتی که محصول اشتباه فرستاده شد یا اینکه قالی عیب دار بود بتوان آن را ارجاع داد.

خرید اینترنتی فرش از کاشان

کاشان به شهر فرش و پایتخت فرش معروف است. برترین فروشگاه های آنلاین و کارخانه های معتبر در این شهر قرار دارد. بسیاری از کارخانه های معروف برای نمایش دادن زیباترین فرش های ماشینی باکیفیت، اقدام به دایر کردن فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می کنند و در آن جدیدترین محصولات را به نمایش می گذارند.
فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فروشگاهی است که زیر نظر کارخانه لیرو می باشد. در این کارخانه باکیفیت ترین محصولات ماشینی کاشان با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می شود. فرش های ماشینی آکریلیک کاشان در این فروشگاه به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت عمده و کارخانه ارائه می شود و بدین صورت، افراد می توانند فرش های ماشینی کاشان را با قیمت عمده در جدیدترین طرح ها و مدل ها خریداری کنند.
این کارخانه خرید اینترنتی فرش های فانتزی را نیز برای دوست داران فرش های مدرن قرار داده است.
دلیل کمتر بودن قیمت فرش های ماشینی این فروشگاه، به دلیل کیفیت پایین نیست چون تمامی فرش های ماشینی کاشان که از این فروشگاه ارائه می شود تماما از بهترین الیاف بافته شده اند. پس شما می توانید خرید اینترنتی فرش ارزان را یا خرید حضوری را از کارخانه فرش لیرو انجام دهید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  قوانین و مقررات
•  آیا فرش ماشینی شما اصل است؟
•  فرش طرح افشان چیست؟
•  درباره فرش لیرو
•  3 راه تشخیص بهترین فرش ماشینی در ایران
•  فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان