فرش ماشینی کاشان

فرش وینتیج چیست؟

فرش وینتیج ماشینی

امروزه افراد در چیدمان منازل و دکوراسیون خانه خود از دو سبک سنتی و مدرن در کنار هم بهره می برند، به گونه ای که این دو در کنار هم پارادوکس بسیار جذابی را ایجاد می نماید که می تواند فضای بسیار دلنشینی را ایجاد سازد. به همین منظور تولید کنندگان در کارخانجات فرش بافی فرش وینتیج ماشینی را تولید و ابداع نموده که بسیار مورد استقبال برای به کاربری در چنین سبک دکوراسیون هایی گرفته است. اما فرش وینتیج چیست؟ در ادامه مطلب می توانید بیش تر با ویژگی ها و خصوصیات این محصول جدید آشنا شوید.
فرش وینتیج چیست؟
به صورت کلی اصطلاح وینتیج برای وسایل و لوازم عتیقه و قدیمی به کار گرفته می شود که در صنعت فرش نیز این واژه برای فرش های کهنه نما مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که می دانید فرش های کهنه و عتیقه به دلیل قدمت بالا از ارزش مادی و معنوی بسیار زیادی برخوردار است که به همین دلیل در گذشته با استفاده از روش هایی مانند سنگ شور کردن و یا پهن کردن فرش در مسیرهای پر تردد و یا در برابر نور مستقیم خورشید، ظاهر فرش را به کهنه تبدیل می کردند که به عنوان فرش کهنه نما و عتیقه مورد استقبال قرار داشت.
امروزه نیز به جهت استفاده از این مدل فرش های وینتیج کهنه نما در دکوراسیون های مدرن، تولید کنندگان به تولید انواع فرش وینتیج در رنگ بندی های مختلف پرداخته اند که هر مشتری بتواند بر اساس دکوراسیون خود، به انتخاب رنگ مناسب بپردازد. تولید کنندگان جهت تولید فرش وینتیج کاشان، از روش دواشور کردن استفاده می نمایند که از ماده ای به نام هیپوکلریت کلسیم استفاده می شود که توسط آن الیاف و پشم فرش، فلس و رنگ واقعی خود را از دست می دهد و به شکل فرش وینتیج کهنه نما در می آید.
از دیگر مشخصات بارز فرش وینتیج در دکوراسیون می توان به رنگ آن اشاره نمود که اصولا در ترکیب رنگ بندی های خنثی تولید می شود که فرش وینتیج طوسی از بیش ترین استقبال خریداران فرش ماشینی برخوردار می باشد. الیاف بافت در نظر گرفته شده برای فرش وینتیج اکریلیک می باشد، چرا که این الیاف هم به لحاظ کیفیت مناسب دواشور کردن می باشد و هم به لحاظ ظرافت مناسب جهت تولید فرش وینتیج ۱۲۰۰ شانه است که در آن به کار گرفته می شود و ویژگی فرش وینتیج است.
فرش فانتزی وینتیج از سری محصولاتی است که دارای رنگ بندی های شاد و روشن بوده و به عنوان فرش وینتیج ارزان نیز معرفی می گردد، چرا که در تولید آن از الیاف بافت ارزان تر و تراکم های کمتر استفاده می گردد و مناسب برای فرش اتاق خواب و نشیمن و آشپزخانه می باشد.
خرید فرش وینتیج ماشینی
به منظور مشاهده قیمت فرش وینتیج کاشان می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش لیرو مراجعه نموده و در آن جا می توانید با مشاهده انواع محصولات فرش کاشان به قیمت فرش وینتیج کهنه نما نیز دسترسی داشته باشید. اصولا فرش وینتیج قیمت بسیار مناسبی دارد، چرا که در تولید آن از تراکم گره پایین با الیاف بافت معمولی استفاده می شود، اما اگر فرش دارای تراکم بالا با الیاف بافت اکریلیک باشد، مسلما قیمت آن نیز بیش تر خواهد بود و می توان به عنوان فرش پذیرایی مورد خریداری قرار داد. فرش وینتیج خرید اینترنتی را می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین فرش لیرو انجام دهید و از قیمت مناسب محصولات این شرکت معتبر فرش به جهت عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات آن برخوردار گردید. خرید فرش ماشینی وینتیج با قیمت درب کارخانه در این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیرد که به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر است.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مرکز خرید گبه ماشینی
•  خصوصیات فرش های درجه یک چیست؟
•  طرح جدید فرش 1000 شانه گل برجسته کاشان
•  مزیت خرید فرش کاشان از کارخانه و دلیل محبوبیت آن
•  فرش ماشینی 700 شانه بخرید
•  همه چیز در مورد فرش های ماشینی گل برجسته

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان