فرش ماشینی کاشان

فرش هیت ست شده یعنی چه؟

فرش آکریلیک هیت ست شده

پیشرفت علم و فناوری در زمینه ارتقای کیفیت و زیبایی فرش های ماشینی تاثیر داشته است و همین موضوع سبب گشته تا بهترین کیفیت برای فرش های ماشینی لحاظ گردد. اما در باب این کیفیت المان های مختلفی تاثیر گذار می باشند که یکی از آن ها را می توان مرتبط به نخ یا همان الیاف به کار رفته در تولید فرش بیان نمود. البته در باب نوع جنس الیاف به کار رفته در فرش می توان الیاف های مختلفی شامل آکریلیک، پلی استر، پلی پروپیلن و ... را بیان نمود که بهترین نوع آن الیاف آکریلیک می باشد که در باب ارتقای کیفیت این نوع نخ که با بافت توسط به روز ترین تکنولوژی که دارای سرعت بالای بافت می باشد دچار پارگی نشود عملیات هیت ست را بر روی آن انجام می دهند تا فرش مقاومت و طول عمر بیشتری را به دست آورد و به عنوان فرش اکریلیک هیت ست روانه بازار گردد.
این اصطلاح را در بین فروشندگان فرش زیاد شنیده اید و همین موضوع گاها سبب گشته تا این سوال را برای شما ایجاد نماید که فرش هیت ست شده یعنی چه؟ که در باب یافتن پاسخ این سوال نوشتار زیر تهیه شده است تا شما را با فرش آکریلیک هیت ست شده آشنا نماید.

فرش هیت ست شده یعنی چه؟
در باب یافتن پاسخ این سوال لازم است تا شما را با فرایند هیت ست در فرش ماشینی آشنا نماییم. هیت ست یکی از عملیات های انجام پذیر بر روی الیاف هایی است که قرار است فرش با آن بافته شود و معمولا به سبب کیفیت بالاتر فرش از الیاف آکریلیک در این زمینه استفاده می نمایند. این عملیات به صورت قرار دادن نخ یا همان الیاف در معرض گرما و حرارت بالا می باشد تا مقاومت آن افزایش یافته و پرزدهی این نوع نخ ها کاهش یابد. پس از عملیات گرما دهی بلافاصله الیاف را سرد می نمایند تا این تثبیت و کیفیت بر روی الیاف باقی بماند که به این عملیات هیت ست شدن در فرش ماشینی می گویند.
نکته: تمامی الیاف های بافت فرش قابلیت هیت ست شدن را دارا هستند اما اگر در زمینه خرید به دنبال ماندگاری و دوام بالای فرش هستید و در خرید به دنبال آن دسته از فرش های ماشینی هستید که ضد آلرژی هستند یعنی فرش ضد حساسیت، توصیه می گردد فرش اکریلیک هیت ست شده را مورد خریداری قرار دهید.
یکی از مزیت هایی که در فرایند هیت ست به الیاف داده می شود را می توان پوشش بهتر نخ اکریلیک هیت ست شده در فرش بیان نمود که سبب می گردد تا گرد و غبار به داخل فرش نفوذ نکرده و کمتر در معرض آلودگی قرار گیرد.
حال که توانسته اید در زمینه این که اکریلیک هیت ست شده چیست اطلاعاتی را به دست آورید لازم است تا شما را در ادامه با ویژگی های اکریلیک هیت ست شده در فرش که با نام فرش اکریلیک هیت ست شده معرفی می گردد، آشنا نماییم.

خصوصیات فرش آکریلیک هیت ست شده
در باب خصوصیات یک فرش ماشینی بافته شده با الیاف اکریلیک هیت ست شده همان گونه که در بالا نیز به طور مختصر به آن اشاره شد می توان به
- مقاومت بالای این الیاف که طول عمر بیشتری را برای فرش به همراه دارد
- کاهش پرزدهی آن که یک فرش بدون پرز و ضد حساسیت را روانه بازار می نماید
- و حجیم و پفکی شدن این الیاف در فرایند هیت ست که یک فرش توپر را تولید می نماید
اشاره نمود. البته هیت ست شدن الیاف مزیت های دیگری را نیز به همراه دارد که در باب آن می توان به شرح زیر آن ها را بیان نمود:
1. نخ یا الیافی که مورد هیت ست قرار می گیرد به صورت دانه دانه که به اصطلاح دانه اناری معرفی می گردند در فرش قابل تشخیص می باشد.
2. ایحاد انعطاف بالا و افزایش میزان لطافت و نرمی نیز از دیگر ویژگی های است که فرایند هیت ست بر روی الیاف در فرش ایجاد می نماید.
3. قابلیت رنگ جذب بالا در طراحی و کاهش رنگ دهی پس از شستشوی فرش نیز از دیگر ویژگی های فرش آکریلیک هیت ست شده می باشد.

قیمت فرش اکریلیک هیت ست
یکی از مسائل مهمی که در زمینه خرید فرش آکریلیک هیت ست شده وجود دارد بررسی قیمت فرش اکریلیک هیت ست می باشد که در باب خرید برای هر قشر از جامعه کارخانه فرش لیرو آن را در تراکم های مختلف از فرش آکریلیک 700 شانه گرفته تا فرش های با تعداد شانه و تراکم بالاتر تولید می نماید. به طبع یکی از المان های تاثیر گذار در بحث قیمت فرش را می توان نوع جنس الیاف فرش اشاره نمود که در صورتی که نوع الیاف از آکریلیک باشد قیمت فرش به سبب وارداتی بودن این نوع نخ بالاتر می رود و در صورتی که بر روی این الیاف عملیات هیت ست شدن انجام پذیرد نیز باز تفاوت قیمت برای فرش لحاظ می گردد که  این موضوع با سایر المان های تولید فرش که بر روی قیمت تاثیر دارند در فروشگاه فرش لیرو به سبب فروش بدون واسطه و نبود هزینه های اضافی در بحث فروش می تواند با نازل ترین قیمت که فرش به قیمت تولیدی می باشد، روانه بازار گردد.

خرید فرش ماشینی اکریلیک هیت ست شده
آشنا شدن با اصطلاح هیت ست شدن در فرش ماشینی سبب گشته تا در زمینه خرید فرش افراد را به سمت خرید فرش ماشینی اکریلیک هیت ست شده سوق دهد که یک فرش با درجه کیفی بالا می باشد که امکان استفاده از آن در طی سالیان سال وجود دارد. لذا در جهت خرید یک چینین محصولی که دارای قیمت مناسبی نیز باشد با تنوع بالای طرح و رنگ بندی به کار رفته در آن توصیه می گردد از فروشگاه آنلاین فرش لیرو دیدن نمایید و با مشاهده عکس فرش آکریلیک در دسته بندی های مختلف تراکم بافت، آن را به صورت حضوری یا آنلاین تهیه نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آیا فرش ماشینی شما اصل است؟
•  همه چیز در مورد فرش های ماشینی 1500 شانه
•  بهترین قیمت فرش
•  قوانین و مقررات
•  خرید مستقیم فرش از کارخانه
•  معرفی طرح های پرفروش فرش ماشینی

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان