فرش ماشینی کاشان

طرح های جدید گلیم فرش ماشینی

خرید طرح های جدید گلیم فرش ماشینی

برای خرید طرح های جدید گلیم فرش ماشینی، کلیک کنید.
انسان ها همواره دنبال بهتر شدن شرایط زندگی در پی استفاده از بهترین ها بوده است. بهترین کف پوش و در نظر گرفتن بهترین مکان برای نشستن مورد مهمی است که موجب شده تا فرش های ماشینی به عنوان زیباترین و کارآیی ترین کف پوش ها انتخاب شوند. فرش های ماشینی مناسب هر مکانی هستند چراکه در انواع مختلفی بافته می شوند. زیر اندازی راحت و زیبا با قابلیت ست شدن در فضاهای مختلف و دکوراسیون های مختلف خانه.
هرچند در گذشته زیر انداز های متعددی در منازل ایرانیان پهن شده اند اما در نهایت بر اثر آزمون و خطا فرش های ماشینی انتخاب شایسته ای بوده اند. هنر تولید فرش های ماشینی در دراز مدت از جانب تولید کنندگان نوآور و خلاق و به کمک تجربه بافندگان فرش دستبافت روی کار آمده و بهترین را به خود اختصاص داده اند. مدتی است که تجربه فرش های جدید و زیبایی جذاب کف پوش ها را در بازار دیده ایم و طرح های جدید در کنار انواع جدید خود نمایی می کند.
گلیم فرش های ماشینی نوع خاصی از فرش های ماشینی است که به دلیل ویژگی های فاخر و متفاوت با آنچه تا کنون در بازار وجود داشته است، مورد استقبال قرار گرفته و خریداران را جذب خود کرده است. ما هم به عنوان یکی از گزینه های کسب آگاهی با ارائه مقالات علمی مانند مقاله در دست سعی در معرفی طرح های جدید گلیم فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو به عنوان برند معتبر سعی در برداشتن گام مثبت نموده ایم. در ادامه با بیان ویژگی ها و معرفی طرح های گلیم فرش با ما همراه باشید.

گلیم فرش ماشینی چیست؟
شاید بتوان گفت اولین فرش هایی که به دست هنرمندان عشایر بافته شده اند، نوعی گلیم فرش بوده اند و گلیم بافی بیشتر تحت عنوان هنر دست عشایر شناخته شده است. ویژگی های گلیم فرش ها به گونه ای بوده که تولید کنندگان را به بافت گلیم فرش های ماشینی ترغیب کرده و کم کم این هنر وارد خانه ایرانیان شده است. بافت هر فرشی توسط ماشین های بافت امکان پذیر است به شرط آنکه تولید کننده جسارت تولید و البته توان تولید را داشته باشد. بافت و تولید گلیم فرش های ماشینی از الیاف تار و پود بافته شده اند و نداشتن نخ خاب مورد مهمی است که پایه و اساس تمام تفاوت های گلیم فرش ماشینی با انواع دیگر فرش ها را موجب شده است. الیاف پنبه، پشم و ابریشم الیاف کاربردی به عنوان نخ تار و الیاف پشم، کرک و حتی ابریشم الیاف کاربردی به عنوان نخ پود هستند، در تمامی فرش های ماشینی نخ های خاب به دور نخ تار و پود پیچیده شده و گره خوردن نخ خاب به دور نخ های تار و پود بافت را پیش می برد اما در گلیم فرش های ماشینی نخ های تار و پود به صورت رفت و برگشت از روی یکدیگر رد شده و در نهایت گلیم فرش با بهترین کیفیت و بر اساس طرح و اندازه از پیش تعیین شده بافته می شود.

انواع گلیم فرش ها
گلیم فرش های ماشینی در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند که در بین تمامی دسته ها، دسته بندی بر اساس طرح و نگاره مورد توجه مقاله حاضر است. در این بین فرش های فانتزی طرفداران زیادی داشته و جالب آنکه عمده خریداران فرش های فانتزی گلیم فرش ها جوانان هستند. کمک گرفتن از فرش های فانتزی جهت پهن شدن در آشپزخانه، جلو درب های ورودی و سرویس بهداشتی، پادری و راه پله ها بسیار قابل توجه است. گلیم یا همان فرشی که با نام پلاس هم شناخته می شود با الیاف مختلفی قابل بافت است اما نوع رایج گلیم فرش پشم مصنوعی است. این الیاف اندکی زبری و زمختی در پی دارد اما عموما از این نوع بافته برای نشستن و .... استفاده نمی شود از همین رو زبری و زمختی فرش نه تنها عیب نیست بلکه به علت عدم نفوذ پذیری که در ادامه توضیح داده می شود، مزیت این نوع بافته ها به حساب می آید. ناگفته نماند الیاف مصنوعی از هر جنسی به مراتب طیف رنگی گسترده تری را پوشش می دهد و در کل فرش های ماشینی گردش رنگ و تنوع طرح بالاتری را دارند.
گلیم فرش های ماشینی لیرو مورد نظر این نوشته است و این نکته بدین دلیل لحاظ شده است که در بافت گلیم فرش های لیرو از نخ های با کیفیت بی سی اف استفاده شده. بی سی اف سبب در هم تنیدگی بیشتر بافته شده و فشردگی بالای گلیم فرش ها نفوذ ناپذیری بالایی به این بافته ها داده است. همین در هم تنیدگی است که فرش های مذکور را بهترین بافته برای مکان های شلوغ و در معرض آلودگی نموده است.

طرح های جدید گلیم فرش های ماشینی
فروشگاه اینترنتی لیرو بیشترین تنوع گلیم فرش را در خود دارد . از جمله جدید ترین طرح هایی که در دسته گلیم فرش ها در فروشگاه اینترنتی فرش لیرو به چشم می خورد موارد زیر است :
1-  طرح باغ ملک
2- طرح افشان شاهانه
3- طرح ترمه
4- طرح خشتی
5- طرح محراب
6- طرح سوسن
7- طرح رویا
8- طرح آجری
9- طرح پونه

خرید فرش های ماشینی از فروشگاه های اینترنتی به صرفه ترین روش خرید است. در این فروشگاه مزیت های متعددی از جمله خرید ارزان قیمت فرش های با کیفیت ، انتخاب از بین تنوع بالا ، امکان حضور در هر ساعتی از شبانه روز بدون محدودیت در فروشگاه و ... شامل حال خریداران می شود که نظیر آن در فروشگاه های فیزیکی به چشم نمی خورد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  طرح های جدید گلیم فرش ماشینی
•  فرش وینتیج کاشان
•  مزیت خرید فرش کاشان از کارخانه و دلیل محبوبیت آن
•  آشنایی با فرش دستباف اصل کاشان
•  مراحل تولید فرش ماشینی
•  آیا فرش ماشینی شما اصل است؟

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان