فرش ماشینی کاشان

خرید فرش ماشینی ارزان قیمت

خرید فرش ارزان قیمت مستقیم از کارخانه فرش کاشان

شرکت فرش لیرو، یکی از بزرگترین کارخانه های تولیدی فرش کاشان است که بهترین فرش های ماشینی کاشان را به صورت مستقیم از کارخانه ارائه می دهد. این کارخانه، توانسته است فروش مستقیم فرش کاشان را انجام دهد و تمامی محصولات را به قیمت تولیدی ارائه دهد. وقتی می گوییم فروش مستقیم، یعنی خریدار به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط است و به هیچ عنوان با واسطه و دلال در ارتباط نیست. مسلما وقتی شما خرید فرش را بدون واسطه انجام دهید می توانید به قیمت مستقیم کارخانه دسترسی پیدا کنید.

راهنمای خرید فرش ارزان قیمت از کارخانه
فرش های طرح 700 شانه، جز محصولات ارزان قیمت هستند که با تراکم 1900 و یا کمتر بافته می شود. شانه این محصولات همانند فرش های 500 شانه ارزان قیمت است. طرح های آن ها، همانند محصولات 700 شانه است. ظرافت و زیبایی این محصولات کم است.
فرش های 700 شانه ارزان قیمت با تراکم 2250 بافته می شود. فرش های 700 شانه تراکم 2550، کمی گرانتر از آن هاست ولی توپرتر و فشرده تر است. هراندازه تراکم در 700 شانه بالاتر رود به همان میزان، فشردگی و توپری بیشتر می شود و قیمت آن نیز بالاتر می رود. بهترین فرش 700 شانه محصولی است که با تراکم 2550 بافته می شود.
محصولات 1200 شانه و 1500 شانه و 1000 شانه گرانتر از 700 شانه و 500 شانه است ولی ریز بافت تر و ظریف تر می باشند.
اگر به دنبال فرش فانتزی ارزان هستید، گلیم فرش های ماشینی می تواند بهترین گزینه باشد. گلیم فرش های ارزان، محصولات بدون پرز و با خاب کمی هستند که با تراکم 640 بافته می شود و شانه آن ها در حدود 320 است.
خرید هر فرش ارزانی را انجام ندهید، چه بسا برخی از کارخانه دارها و یا شرکت ها فرش های ته انباری و یا فرش های استوک را به فروش می رسانند و یا محصولاتی که با الیاف بی کیفیت بافته شده اند را به فروش می رسانند.
پس در پاسخ به این سوال که فرش ارزان را از کجا بخرم باید گفت که بهتر است به سراغ کارخانه هاییی که بروید که بهترین محصولات را در طرح های جدید ارائه می دهند و سپس فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند.
بهتر است برای اینکه هزینه های شما کاهش پیدا کند، به سراغ معتبرترین فروشگاه های آنلاین فرش بروید و خرید اینترنتی فرش را انجام دهید. در خرید اینترنتی شما می توانید تنها با چند کلیک ساده و یا تماس تلفنی، خرید خود را انجام دهید.
در خرید اینترنتی دیگر نیازی نیست به فروشگاه های در سطح شهر و یا کارخانه های تولیدی بروید و می توانید در کمترین زمان و با کمترین هزینه، خرید خود را انجام دهید. شما باید فروشگاهی را انتخاب کنید که دارنده نماد اعتماد و زرین پال باشد و خودش یک تولید کننده باشد.
خرید فرش ارزان قیمت مستقیم از کارخانه فرش کاشان
شرکت فرش لیرو، توانسته است انواع فرش کاشان را با قیمت ارزان به فروش برساند. در این فروشگاه اینترنتی که به صورت حضوری نیز در شهرک صنعتی سلیمان صباحی، انواع محصولات را در کارخانه به فروش می رساند، انواع قالی های کاشان با قیمت های مختلف به فروش می رسد.
شما می توانید انواع فرش های کاشان را در شانه و تراکم های مختلف با قیمت درب کارخانه از شرکت لیرو خریداری کنید.
طرح های جدید با کیفیت عالی به فروش می رسند. تمامی محصولات این فروشگاه با الیاف هیت ست شده آکریلیک بافته شده اند

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فرش 700 شانه تراکم 2550
•  مشخصات بهترین گبه فرش ماشینی
•  فرش دستبافتگونه چیست؟
•  گلیم فرش مناسب برای راه پله
•  خرید فرش ارزان کاشان
•  هنگام خرید فرش ماشینی یک کارشناس باشید

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان