فرش ماشینی کاشان

سوالات رايج

در خرید اینترنتی فرش کاشان از شرکت لیرو، آیا ارسال فرش، رایگان است؟
 شرکت لیرو، با توجه به بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی، برای اینکه به اقتصاد خانوارها فشار وارد نشود، ارسال فرش ماشینی را برای خریداران، رایگان قرار داده است.
فرش کدام شهر بهتر است؟
 کاشان پایتخت فرش است. در این شهر بهترین طرح های قالی و زیباترین نگاره های فرش دستباف طراحی شده است و همچنین در دهه 50 اولین فرش های ماشینی در کارخانه راوند کاشان تولید شده که کیفیت بالایی داشت و بهترین الیاف مصنوعی که برای بافت بهترین فرش های ماشینی به کار می رود، در کارخانه های این شهر تولید می شود. پس می توان گفت که باکیفیت ترین و زیباترین فرش های بسان قالی دستباف در این شهر تولید می شود.
در خرید اینترنتی فرش، سفارشات چند روزه انجام می شود؟
 در خرید اینترنتی فرش از فروشگاه آنلاین فرش لیرو، بعد از اینکه مشتری سفارش خود را به شرکت اعلام کرد، شرکت لیرو نسبت به موجود بودن آن طرح در انبار اقدام می کند و استعلام می گیرد. اگر طرح فرش ماشینی سفارش شده، موجود بود کمتر از یک هفته، نسبت به ارسال فرش ماشینی اقدام می شود و اگر طرح موجود نبود با مشتری تماس گرفته خواهد شد .
 
ادامه

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان