فرش ماشینی کاشان

درباره فرش لیرو

کارخانه فرش ماشینی لیرو واقع در شهر فرش کاشان مشغول به تولید با کیفیت ترین محصولات می باشد. درباره فرش لیرو این طور می توان گفت که این شرکت با برخورداری از چندین دهه سابقه و فعالیت در این زمینه، توانسته از تجارب بسیار زیادی برخوردار گردد که منجر به تولید با کیفیت ترین محصولات فرش کاشان و ارائه آن ها با مناسب ترین قیمت گردد. سرلوحه اصلی فعالیت این شرکت تولیدی فرش، همواره رضایت و اعتماد مشتریان بوده است که تمام تلاش خود را برای محقق سازی این امر به کار گرفته است.
اخیرا با گسترش یافتن تولیدات فرش ماشینی در انواع طرح و رنگ بندی، سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها برای انتخاب و خرید فرش ماشینی توسط خریداران، بسیار وسعت یافته است که شرکت فرش لیرو به منظور جلب نظر تمامی احتیاجات افراد در خرید فرش، به تولید طیف وسیعی از انواع فرش ماشینی در طرح ها، مدل ها، تراکم و رنگ بندی های مختلف پرداخته است.
ارائه ضمانت نامه و گارانتی معتبر کالا به همراه محصول به جهت جلب اعتماد مشتری، از دیگر امکاناتی است که این شرکت برای رضایت مندی مشتریان خود در نظر گرفته است. ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در کنار ضمانت کیفیت و قیمت محصول، همه دلیلی محکم است برای خرید فرش ماشینی از شرکت فرش لیرو.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  خرید فرش ماشینی ارزان قیمت
•  خصوصیات فرش های درجه یک چیست؟
•  عواملی که بر قیمت فرش 700 شانه تاثیر دارد
•  از کجا فرش ماشینی ارزان بخرم ؟
•  مراحل تولید فرش ماشینی
•  فرش دستباف کاشان درجه یک

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان