فرش ماشینی کاشان

بهترین کیفیت فرش

فاکتورهای زیادی در انتخاب بهترین کیفیت فرش موثر است که مشتری باید آن را در نظر بگیرد تا از خرید فرش با کیفیت بالا بهره مند گردد. از عواملی که در خرید فرش ماشینی با کیفیت تاثیر گذار است، می توان موارد زیر را نام برد :
- شانه و تراکم فرش ماشینی: از تاثیرات شانه تراکم در فرش می توان به ظرافت و استحکام ریشه های فرش اشاره داشت که در کیفیت نهایی محصول نیز موثر می باشد. بدین منظور که فرش هر چه از تراکم گره بیش تری برخوردار باشد، از نظر زیبایی و استحکام نیز بهتر است.
- جنس فرش ماشینی: در تولید فرش درجه یک اصولا تولید کنندگان از بهترین الیاف بافت فرش یعنی اکریلیک هیت ست شده استفاده می نمایند که به نوعی سبب دوام و عمر بالای فرش می شود. فرش اکریلیک از مقاومت بالایی در برابر حرارت و قابلیت ارتجاعی بسیار خوبی برخوردار است.
- دستگاه بافت فرش ماشینی: ماشین بافنده شرکت وندویل بلژیک به عنوان بهترین تکنولوژی بافت و تولید کننده بهترین فرش درجه یک شناخته می شود که مورد استفاده کارخانجات فرش بافی مطرح قرار گرفته است.
- برند تولید فرش ماشینی: در بین برندهای زیاد تولید کننده فرش ماشینی در شهر فرش کاشان، شرکت های زیادی هستند که از سابقه و تجربه زیادی در این زمینه برخوردارند و این سبب برند و مطرح شدن محصولات آن شرکت شده که فرش لیرو را نیز می توان به عنوان یکی از این برندهای مطرح معرفی نمود.
با تشکر از توجه و همراهی شما خریداران محترم واحد توسعه و تحقیق شرکت فرش لیرو

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  معرفی مدل های فرش جدید سال
•  انواع فرش ماشینی با تراکم بالا
•  مشخصات بهترین گلیم فرش ماشینی چیست؟
•  شرایط بازگشت فرش
•  فرش آبی در دکوراسیون منزل
•  قوانین و مقررات

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان