فرش ماشینی کاشان

شرایط بازگشت فرش

یکی از کارهایی که در محله نهایی تولید فرش ماشینی انجام می گردد، بررسی و کنترل کیفیت محصول می باشد تا کارشناسان با برخورد به مشکل فنی در فرش، از بسته بندی و ارسال آن برای مشتری جلوگیری نمایند. اما گاها ممکن است این گونه مشکلات از دید واحد کنترل کیفیت دور مانده و محصول برای بسته بندی آماده و ارسال گردد، که در چنین شرایطی مشتری امکان بازگرداندن فرش را خواهد داشت. اما شرایط بازگشت فرش ماشینی از محصولات فرش لیرو چیست؟ در ادامه به شرح شرایط عودت فرش ماشینی توسط کارخانه فرش لیرو می پردازیم:
- در صورت معیوب بودن فرش، به هیچ عنوان از آن استفاده نشود و به محض مشاهده آن را جمع نمایید.
- وجود هر گونه لک و کثیفی روی فرش به منزله استفاده از آن خواهد بود که در این صورت شرایط برای عودت فرش صدق نخواهد نمود.
- در صورت نپسندیدن رنگ و طرح فرش، شرایط بازگشت شامل حال مشتری نخواهد شد، پس قبل از خرید در انتخاب خود دقت نمایید.
- شرایط پس فرستادن فرش تنها شامل عیب فنی و ظاهری در فرش و ارسال اشتباه توسط کارخانه خواهد شد که در این صورت تمامی هزینه های عودت فرش بر عهده شرکت فرش لیرو خواهد بود.
- تنها تا 7 روز پس از خرید امکان بازگشت کالا وجود دارد که خریداران سریعا باید مشکل را به واحد فروش و پشتیبانی اطلاع دهند تا اقدامات لازم جهت باز گرداندن فرش صورت پذیرد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فرش 700 شانه تراکم 2550
•  هنگام خرید فرش ماشینی یک کارشناس باشید
•  فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته
•  فرش هیت ست شده یعنی چه؟
•  فرش ترک چیست؟
•  فرش طرح جدید سال 1400

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان