فرش ماشینی کاشان

شماره حساب های فرش لیرو

فروشگاه لیرو، یکی از برترین فروشگاه های آنلاین فرش کاشان است که فروش حضوری فرش کاشان در کنار فروش اینترنتی فرش کاشان را انجام می دهد و محصولات این شرکت اعم از فرش های سنتی 1500 شانه، 1200 شانه، 1000 شانه، 700 شانه، طرح 700 شانه و فرش های فانتزی و مدرن و وینیتج است.

در خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی لیرو، خریداران موظف هستند مبلغی اندک به عنوان بیعانه برای شرکت بپردازند.

 

IR630120020000000818844417شماره شبا بانک ملت

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره فرش لیرو
•  خرید فرش 1200 شانه ماشینی از کارخانه
•  فرش ماشینی 700 شانه بخرید
•  4 روش اصلی برای تشخیص فرش ماشینی از فرش دستباف
•  انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
•  تفاوت فرش کلاسیک با فرش طرح فانتزی

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان