فرش ماشینی کاشان

راهنمای خرید فرش از فرش لیرو

شرکت فرش لیرو به جهت عرضه محصولات خود با قیمتی مناسب تر از دیگر شرکت های تولید کننده، تمامی واسطه ها را حذف نموده و قصد دارد فرش قیمت مناسب را به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مشتری برساند. اما مشتری جهت بهره مندی از این امر و دسترسی مستقیم به محصولات فرش لیرو از نقاط دور و نزدیک چگونه باید اقدام نماید؟ این موضوعی بسیار مهمی است که ما راهنمای خرید فرش از فرش لیرو برای آشنایی شما عزیزان با مراحل خرید از این شرکت ارائه نموده ایم.
راهنمای خرید اینترنتی فرش از لیرو
شرکت تولیدی فرش لیرو به منظور کاهش هزینه های مشتری و دسترسی راحت تر، فروشگاه اینترنتی فرش لیرو را راه اندازی نموده که شامل تنوع بسیاری از فرش های ماشینی متناسب با همه سلیقه ها می باشد. به منظور خرید آنلاین فرش از فرش لیرو می توانید به وب سایت مربوطه مراجعه نموده و در آن جا طبق مراحل زیر اقدام فرمایید:
- مشاهده و انتخاب فرش مورد پسند و اضافه کردن محصول به سبد خرید فروشگاه فرش لیرو
- طی کردن تمامی مراحل ثبت سفارش آنلاین با دقت بالا
- جوابگویی به تماس واحد فروش فروشگاه فرش لیرو تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش جهت تایید نهایی
پس از طی نمودن تمامی مراحل فوق توسط مشتری، اقدامات لازم جهت آماده سازی محصول سفارشی در واحد کنترل کیفیت و بسته بندی و ارسال محصول کارخانه فرش لیرو انجام می پذیرد که مشتری خواهد توانست محصول را تحویل و توسط واحد امور مشتریان پشتیبانی شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فرش 1000 شانه تراکم 3000 گل برجسته
•  همه چیز در مورد فرش های ماشینی 1500 شانه
•  هنگام خرید فرش ماشینی یک کارشناس باشید
•  خرید بهترین فرش اتاق کودک
•  خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه
•  فرش 700 شانه تراکم 2550

فرش لیرو کاشان فعالیت خود را در سال 1390 به صورت اینترنتی با هدف حذف واسطه های فروش فرش ماشینی کاشان و فروش مستقیم فرش از کارخانه با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب با ضمانتنامه و گارانتی معتبر فرشها و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور آغاز کرده و همواره سعی نموده مجموعه ای از معتبرترین و قوی ترین فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی را در پایتخت فرش جهان یعنی شهر کاشان راه اندازی نماید.
فرش لیرو کاشان سعی خواهد نمود تا متنوع ترین فرش های ماشینی کاشان را در طرح ها و رنگ های متنوع در تمامی شاخه ها به صورت مستقیم از شهر کاشان و از کارخانه به مشتریان عزیز خود عرضه نماید.
منتظر فروشگاه های جدید فرش کاشان در صنعت نساجی و فرش باشید.
انواع فرش های ماشینی 1500 شانه، فرش 1200 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه، فرش های وینتیج، تابلو فرش های ماشینی، قالی های دستباف اصل کاشان در این فروشگاه به قیمت عمده و تولیدی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد. در خرید اینترنتی فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش لیرو، فرش سفارشی با ضمانت نامه و گارانتی و به صورت رایگان ارسال می شود. .

خرید فرش ماشینی
فرش ماشینی کاشان
سفارش اینترنتی فرش
فرش کاشان